Shape

Biuro Rachunkowe BEMARKO S.C.

Biuro Rachunkowe BEMARKO S.C. rozpoczęło swoją działalność w Krapkowicach w 2007 roku.

Oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową zarówno mniejszych jak i większych firm. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów.

ksiegowa
Shape
ksiegowa

Biuro Rachunkowe BEMARKO S.C. rozpoczęło swoją działalność w Krapkowicach w 2007 roku. Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez matkę Marię Koryzma i córkę Karolinę Koryzma. Biuro prowadzone jest od początku przez księgowe z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy zawodowej na stanowiskach księgowych. Doświadczenie to przekłada się na profesjonalne prowadzenie Biura Rachunkowego z zachowaniem wysokich standardów świadczonych usług. Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Obecnie zatrudniamy kilkanaście wykwalifikowanych księgowych z doświadczeniem w zakresie obsługi finansowo-księgowej, znajomością przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego z różnych zakresów. Dysponujemy także specjalistami w dziedzinie kadrowo-płacowej.

Biuro zapewnia reprezentowanie podatnika, jak i firmy przed Urzędem Skarbowym, a także ZUS. Współpracując z Biurem Rachunkowym BEMARKO S.C. każdy klient ma zagwarantowaną poufność i pełne bezpieczeństwo informacji oraz danych.

Przejdź do kontaktu

Copyright © 2022 Biuro rachunkowe Bemarko S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie A.I.FIA